Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes android gameknél kötelező a wifi?

Figyelt kérdés
Van néhány ilyen game aminél kötelező az internet kapcsolat miért?
2012. aug. 28. 17:50
 1/5 Vazul267 válasza:

2 oka is lehet:

Az első_

Mivel a legtöbb játék önmagában több 100 mb is lehet, ezért maga az alkalmazást próbálják nagyon kicsire megcsinálni, kb 10-20mb-ra, és a többi dolog, pl zenék, pályák, stb... azok egy külön mappában vannak az SD kártyán. Wifi-vel hamar leszedi azokat a dolgokat amik az SD kártyára kellenek, ezért kell hozzá.


A második:

Internetes, online játék, amihez szükséges wifi, hogy ne szagasson, mivel mobil nettel elég rossz lenne.

2012. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

őőő nem erre céloztam hanem hogy lent van neked a telefonon a full game nem online játszol vele szóval tökéletesen fent van a telodon pl: zenonia4

és mégis kell wifi neki h játszhass why?

2012. aug. 28. 19:37
 3/5 Vazul267 válasza:

Fenn áll még egy lehetőség, mi szerint, az alkalmazás készitői nem akarják, hogy ne legyen teli reklámokkal.

Azaz ha lekapcsolod neted, akkor nem jönnnek be a reklámok, épp ezért kéri az állandó netet, hogy az arcodba tudja küldeni a reklámokat. Más lehetőség már nem lehet.

2012. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2012. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ennek van értelme én meg azt hittem csak azé h szopasson amiért nem pénzért teszi ki XD

thx

2012. aug. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!