Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is nagyon gáz a...

Szerintetek is nagyon gáz a samsung galaxy s3 mindenhol leszólják hogy rossz minek vettem meg dobjam ki meg minden! Vegyek egy másik telefont?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol a bunkó sznobokkal? Ők nem azért veszik a több százezres mobilt, mert tényleg ki tudnák használni (tisztelet a kivételnek), hanem azért, mert szimplán csak megengedhetik maguknak. Ha neked megfelel az a telefon, akkor legyél vele boldog. Nem olyan rossz a Samsung, a Galaxs S3 meg azért nem egy alsó kategóriás cucc. Én örülnék neki, ha az enyém lehetne.
2012. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó teló az, ami kritizálható az a gyenge ház. Leginkább a hátlap.
2012. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
irigy bunkók. nekem is s3 am van és nagyon jó. vettem hozzá avél vázat, hátlapot és brutálisan erős lett.
2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is rossz, de mint mondják, ha neked jó, akkor teljesen mind1, mást mit mond. én inkább vennék htc one x-et, annak több értelme van, és még olcsóbb is...de ez az én véleményem.
2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek megy a zöld pipa!
2012. aug. 29. 08:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legfeljebb azért mondták, hogy minek vetted, meg szar meg ilyenek, mert nem értik, hogy minek adtál ki érte 150000-et. Spec. én se ezt vettem volna ennyiért, hanem one x-et, ami még olcsóbb is, de ha kihasználod a tudását, és szükséged is van rá, akkor nem kell lecserélned, főleg nem egy felső kategóriás telefont.
2012. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem már pár ismerősöm mondta hogy iphone 4-re elcseréli velem!
2012. aug. 29. 15:06
 8/9 anonim válasza:
Nem gáz sőt... Tuti h csak azért mondták h debd ki mert ők nem engedhetnek meg magunknak egy ilyen csúcskészüléket :). És nehogy vegyél egy másk teló. Ennél jobbat úgysem nagyon találsz :).
2012. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tóth Dávid Simon válasza:
a galaxy s3 nemhogy nem gáz,hanem kiemelkedő kategóriájú telefon....ár+teljesítményben kinyírja az iphone-t....és jobb a processzora sokkal...meg a felbontása..meg az egész...egyedül tényleg a ház a baja,de ha tudsz rá vigyázni,akkor azsem probléma...am meg azért mondják,hogy cseréldel,mert ők járnának jobban(szerintem).Akritizálásért meg azlehet a felelős,hogy irígyelnek...:)Énis olyan telefont veszek pont most a héten...és nagyonjó:)
2012. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!