Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy használt Lcd tv-t....

Vettem egy használt Lcd tv-t. (Sharp 117cm) Összekötöttem a dvd-vel és mikor bekapcsoltam akkor 2 db kép volt a tévé képernyőjén rossz minőségben.. Mintha 2 tévét raktam volna egymás mellé. a dvd-nek nincs semmi baja kipróbáltam másik tévén. Ötletek?

Figyelt kérdés

Valamint azt is szeretném kérdezni hogy milyen kábellel tudom összekötni a laptoppal?

Valamint mennyire szabad melegednie a tévének???


2010. júl. 28. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

ne vettél volna használtan lcd tv-t!

amugy meg a DVD ne csodálkozz ha egy HD-TV-n rossz minöségbe megy mivel egy DVD film felbontása 720 × 480 vagy 720 × 576

és a te tv-d full HD tv és annak1920×1080 a felbontása!

2010. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó árban vettem....

Akkor Hd-s tévén nem lehet dvd-t nézni???

2010. júl. 28. 18:14
 3/7 Jovanny ***** válasza:
Laptoppal csak akkor tudod összekötni, ha van a laptopon VGA kimenet, a TV-n meg VGA bemenet. Ha mindkettő megvan, akkor csak egy monitorkábel kell hozzá. Ja, a HDMI is jó, ha mindkettőn van.
2010. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de lehet rajta DVD filmet csak nem lessz olyan szép minösége mint egy HD Bluray filmnek!azért mondtam hogy ne csodálkozz ha rossz a minösége a hdtv-n a dvd filmnek!
2010. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vga bemenet van mindkettőn.

Össze is kötöttem de nem működik....

Vajon a tévét hova kell kapcsolni vagy mit kell vele csinálni???

2010. júl. 28. 18:39
 6/7 Tojasleves válasza:

Nekem Toshibám van.


A DVD-t simán rca-val kötöttem a tévére,a kép és a hang is jó.A laptopot VGA kábellel,,és a laptop hangját meg egy sima jack dugós kábellel,mert volt a tévén bemenet a laptopon meg evidens a kimenet.jah és ott kell keresgélni az átkapcsolást ahol a tv-ről dvd-re váltassz,én ha ott tovább nyomkodom kijön,hogy PC és akkor jön a laptopról a kép meg a hang.

2010. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jovanny ***** válasza:
Ott a pont. Annyi még, hogy hangot köthetsz a házimozira is, ha van aux rajta, akkor sokkal jobban szól.
2010. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!