Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott iphone és samsung...

Beázott iphone és samsung galaxy s2 javítható?

Figyelt kérdés
beázott apple iphone 4 em és a nejem samsung galaxy s2 je.kertiparti után kinthagytuk a kertben az asztalon őket és mindkettő elázott.esett az eső és kb fél óra mülva jotott eszünkbe hogy a mobilok kintvannak.javithatóak még vagy kidobhatom a kukába?
2012. aug. 29. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szárítsátok ki mindkettőt és pár óráig, de inkább napig és meglátjátok.


Ugye nem próbáltátok vizesen bekapcsolni? akkor tényleg lehet, hogy mindkettő kuka...

2012. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az s2 böl kivettem az akkjut.1 hete ázott be.folyt belőle a bviz.4 nap után nem kapcoslt be.az iphont meg nem tudtam szétszedni annak nem jön le a hátlapja.egyik sem kapcosl be mostsem töltön az s2 annyit ad ki hogy samsung.akkor mindkettőt kidobhatom és vegyek ujjat?
2012. aug. 29. 00:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az eső, bekapcsolt állapotban zárlatot csinált akkor kuka mindkettő....
2012. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bevolt kapcsolva mindkettő.kb fél órát avgy többet áztak.akkor kezdek ujj mobil után nézni ezeket meg kidobom.köszönöm a segitséget:D
2012. aug. 29. 01:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így történt. Mivel nemrégen volt róla szó egy fórumtársammal, neked is megemlítem a Sony Xperia GO telefonját. Ennek nem árt ha megázik, kicsi, kompakt és egy erős középkategóriás belsővel bír valamint jól is néz ki.


Nézz meg róla pár teszt videót. Tényleg egészen durva dolgokat is túl tud élni, egy kis eső meg se kottyanna ezek után neki.

Persze ez valószínűleg egyedi eset volt nálad is. Én is azután kezdtem gondolkodni valami ilyen készüléken hogy 2 éve a HD2-esem véletlenül leejtettem, csak akkor még nem nagyon volt szimpatikus az ilyen mobilok között.

2012. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia.tényleg jo kis készüléák.nagyon tetszik. a sony jo márka szerintem.amugy amig előfizetéses a amásik 2 arra megtudom venni?mien árban mozog?
2012. aug. 29. 01:40
 7/9 anonim ***** válasza:
72-75 körül láttam nemrég függetlenül. Előfizetéssel gondolom az előfizetés paraméterei befolyásolják az árat.
2012. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szervizzel nem is próbálkozol?
2012. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szervizbe vittem aztmondták hogy vegyke ujat.de már vettem is ujat és a mobilgyüjtőbe kidobtam őket.több hejen mondták hogy annyit érek.köszönöm a válazsokat.
2012. aug. 30. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!