Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kidobni, leadni a...

Hol lehet kidobni, leadni a rossz mobiltelefonokat?

Figyelt kérdés
Ugy halottam hogy vannak valahol ijen gyüjtők amibe elektromos készülékeket gyüjtenek és mobilokat kilehet dobálni.nincs kedven tárolgatni őket.van avgy 20 darab és megszeretnék tőlük válni.de szelektiven gyüjtünk igy nem a kukába szeretném dobni.
2012. aug. 29. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én programtervező informatikusnak tanulok, és minden ilyen gyűjtőnél legszívesebben kibányásznám az összeset! :D

Milyen típusúak? Ha fizetem a postaköltséget, elküldenéd nekem? PM-ben írj! :)

2012. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tedd fel vaterára alkatrésznek 1 ft osra a legtöbb licit viszi lehet ,hogy keresel vele egy pár ezer FT-ot ,de ha nagyon elakarod vinni akkor azt hiszem a telenornál láttam dobozt kirakva ahova ki lehet dobni a rossz telefonokat
2012. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogos. Ez esetben nem tartok igényt rá, tedd csak fel Vaterára!
2012. aug. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ha nem akarsz vaterával foglalkozni akkor küld el (Laciii)nak :D
2012. aug. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
laci.nagyon szivesen odadom.irj privátba.egy cimet.postát nemkell fizetni:d most sz a 400-500 ft nem pénz:d legalább nem a kukába mennek.vannak közte érintősek is meg nbagyon régiek is.de te legalább hasznát veszed.
2012. aug. 30. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!