Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet értesítést...

Hogyan lehet értesítést eltüntetni az értesítősávból?

Figyelt kérdés
ZTE Blade-en használok Ice Armor II. modot, és pár napja felugrott egy chat üzenet értesítő (GTalk). Mivel nincs chatprogramom, így nem is tudom eltüntetni (próbálgattam telepíteni appokat, hátha..., de nem volt jó), hiába bökök rá. GTalk se tünteti el. Hogy lehet "erőszakosan" kivenni egy értesítést az értesítősávból?

2012. aug. 29. 11:05
 1/4 Turbo0111 ***** válasza:
azért nem tudod kivenni mert az nem értesítés hanem futó folyamat.Lépj be a alkalmazáskezelőbe és állítsd le a programot.
2012. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megnéztem, de nincs benne a futó alkalmazásokban. (Csak a szokásosak futnak: beállítások, Google felhő, antivírus meg a zenelejátszóm). =(
2012. aug. 29. 13:14
 3/4 Turbo0111 ***** válasza:
Akkor lehet hogy egy másik alkalmazás használja.Gondolj vissza hogy milyen alkalkmazás letöltése után jelent meg
2012. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó anyám, most nagyon sügérnek érzem magam... Itt keresem a megoldásokat... közben a teló újraindult és már nincs is ott a jelzés. -.-" "Próbáltad már bekapcsolni/kikapcsolni"? ='D Áááh. De köszi a segítséget!
2012. aug. 29. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!