Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Sony...

Melyik a jobb telefon? Sony Xperia U, Sony Xperia Sola, Sony Xperia GO?

Figyelt kérdés

Telefont fogok venni, de nem tudok dönteni,hogy melyiket vegyem ezek közül.


Xperia U:

+szép,előlapi kamera

-nem bővíthető


Xperia Sola:

+NFC,bővíthető,nagyobb kijelző

-nincs előlapi kamera


Xperia Go:

+víz-,ütés- és porálló,bővíthető

-nincs előlap kamera, gyenge kijelző


Más telefon ebben az árkategóriában? Nekem netezni, játszani, zenét hallgatni, filmet nézni, fényképezni és néha SMS-ezni meg néha telefonálni kellene.15/F



2012. aug. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sokfelé hordom magammal a készülékem, szeretek sportolni. Mondhatni aktív életet élek, így nekem a Go víz, ütés és porálló tulajdonsága hangsúlyosabb mint egy fejlett kijelző.


15 évesen úgy tippelem te sem csak a lakás, kocsi és az iroda közötti "gyalogúton" tartod a készüléket a szabadban. Lehet ez nem elhanyagolható szempont (tizenévesen nekem 4 telefonom is meghalt véletlen balesetekben :( ).


De igazából mind a három telefon jó készülék. Az új Sony sorozattal kifejezetten meg vagyok elégedve.

2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Sola talán a legjobb, viszont azon nincs előlapi kamera meg nem víz-,ütés- és porálló
2012. aug. 29. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedd sorra, hogy mi az amire neked valóban szükséged van.


-Használnád az előlepi kamerát (sokat videó telefonálsz például)?

-Használsz SD-kártyákat (szereted így kivenni és átrakni másba az adatokat, illetve van több is különféle más adatokkal)?

-Gyakran van kitéve a telefonod annak hogy megázhat vagy leeshet (szereted magaddal vinni a telefonod bulizni, túrázni, bringázni vagy bármi mást sportolni)?

-Fontos, hogy nagy legyen a kijelző (erre most nem tudok jó példát de érted na!)?

-Fontos hogy legyen benne NFC (??? mifelénk nem egy nagy durranás az amire használni tudod, de külföldön van ahol már egész szépen elterjedt. Mire ideér már szerintem csak ilyen mobilt lehet kapni, vagy az egész eltűnik a süllyesztőben)


Esetleg nézz rá az Acro S-re is. Ez elmarad teljesítményben a csúcstelefonoktól. De por/csep és ütésálló, jó kijelzője van, nagy is és bővíthető valamint még NFC is lapul benne. [link]

2012. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Videotelefonálni nem szoktam. SD ártya azért kell, mert nem biztos hogy elférnek az alkalmazások/zenék/képek az alap memórián.Mindenhova magammal viszem, de elejteni nem szoktam, és csak akkor telefonálok esőben, ha nagyon muszáj. Nagy és szép kijelző fontos lenne,mert netezni és játszani azon sokkal jobb. NFC nem fontos, úgyse nagyon használnám .Az Arco S meg drágább
2012. aug. 29. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kiválasztottad a Solát, nem? Hiszen nem fontos az előlapi kamera és a por/csepp és ütésállóság amit negatívumként megemlítettél.
2012. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!