Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon IMEI letiltása?

Benceus kérdése:

Telefon IMEI letiltása?

Figyelt kérdés

AZ lehetséges, hogy ha a hálózatfüggő (előfizetéses) telefonomat kiviszem külföldre, kisüttetem és egy ottani szolgáltató SIM-jével használom, akkor a telefont un. "kilövik" ?


U.I.: Persze (attól, hogy nem használom) az itthoni simkártyán lévő előfizetést is fizetem becsületesen a telefon törlesztőrészletével együtt, éppen csak annyi történik, hogy nem itthon használom és nem az eredeti szolgáltatóval. Szóval? :S :)


2012. aug. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tiltják le. Eladják neked a telefont, onnantól nem érdekli őket mi van vele, fizess rendszeresen érte. De nem kell unlockolni, vegyél egy turbo sim-et és függő telefont is használhatsz bármely hálózatban
2012. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaja!

Használj turbo simet!

2012. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, gobdolkodtam mar rajta...de ahogy utana olvasgattam..nem biztos, h akkor tud 3G-t hasznalni a telefon.. es hat azert az sem art..gps...netezés... egyebkent turbo simet csak a netes neppereknel lehet venni? vagy ilyen feligmeddig legalusan van boltban is?


U.I.: koszonom az eddigi valaszokat :-)

2012. aug. 30. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!