Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem volt google play a telefon...

Nem volt google play a telefonomon, telepítettem re de nem működik! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ma rootoltam és meglepetésemre nme volt a telefonomon Google Play kerestem rá a neten telepítettem és mikor elindítom elindul és kilép. Meg nem votl rajta még feladatkezeleő és fájlkezelő de azokat google playen tudnék letölteni, ha lenne.... ZTE Blade

Amúgy 4.0 ás androidra frissítettem valaami CryEnginemod 9 el, de még nem vagyok ebben anyira profi szóval ha tudtok segíteni írjatok.



2012. aug. 29. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ezt lássa meg a Crytek, téged kivégeznek.

Trollkodáson kívül: Az Cyanogenmod. Egyébként tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=_D2PiBZfeuI

2012. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izééééééé :D válasza:

Ha cyanogen mod-od van akkor:

tölsd le a rom manager nevű progit, ott a menüben van valami olyan, hogy Download ROM, azon belül a graps_ics-t kell telepítened :)

2012. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldottuk raktunk fel egym ásik romot:)
2012. aug. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!