Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizus vagy ha én küldök a...

Előfizus vagy ha én küldök a testvéremnek a telefonomon keresztül pénzt az övére (ő Dominos) akkor azt az előfizumból szedi le vagy külön csekk jön róla?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést.


T-Mobile Dominó Sim kártyádat a T-Mobile honlapján bankkártyás fizetéssel, személyesen a hozzád legközelebb lévő T-Pont-ban valamint feltöltőkártya vásárlásával töltheted fel.


Ha feltöltőkártya vásárlásával szeretnéd feltölteni az egyenlegedet azt a kártyán található hálózati kóddal tudod megtenni. Erről bővebben itt: [link]

Valamint telefonon a 1778-as számon(Dominó központ). Erről bővebben itt: [link]

2012. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy én Mozaik S díjcsomagos vagyok. A Sim kártya kezelésnél van egy olyan, hogy feltöltés és azon belül, hogy másik szám feltöltése. Ugye az enyémet nem kell töltenem, mert előfizetéses vagyok a testvérem azonban egyszerű feltöltéses. ''utalhatok'' az én kártyámról pénzt az ő telefonjára? És arról számla jön vagy hozzácsapják a minden hónapban kapott számlához?
2012. aug. 29. 00:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem T-Mobile ikon 200 csomagom van de nálam nincs olyan lehetőség hogy másik szám feltöltése. Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot vagy kérdezed meg a Facebook oldalukon.
2012. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!