Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Samsung Galaxy...

IPhone 4 vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
az iphone melett szol hogy iOS oprendszere es hogy kenyelmes, de viszont a galaxy s 3 ujabb es a nagy kijelzo is tetszik. Azt hallottam hogy mar nem eri meg iphone 4-et venni mert sok app-ot lassan visz, de viszont iPhone 4s meg nem akarok mert draga lenne havonta, szoval iPhone vagy Samsung??

2012. aug. 30. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem egy kategória!

iPhone 4 az S2-vel sincs egy súlycsoportba!


Egyértelmű S3!

2012. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Döntsd el, hogy Android vagy iOS, mindkettő jó rendszer, viszont általában csak az egyik szokott igazán bejönni az embereknek.

SGS3 helyett viszont egy HTC One X milliószor jobb lenne.

2012. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Az iPhone 4 sokkal jobb az s2 nél , amúgy 4 em van és gond nélkül visz mindent , nem akad szinte semmi.Annyi a hátránya , hogy nem kapsz Siri-t.De ha mindenképpen android kellene akkor s2 őt ne vegyél , inkább Sony Xperia S -et , vagy P -t .


Én az iPhone 4 et ajánlom!

2012. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
sry , ne S3 at , hanem Sony xperia S -t vagy ahogyan az előző is mondja HTC One X-et
2012. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
samsung, az iphone abszolut nem éri meg az árát, a galaxy minden szempontból jobb
2012. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon durva kérdés.:D Tényleg nem egy súlycsoport. Az iPhone 4 az androidos masinák közül kb. egy Motorola Atrix 2-vel van egy szinten (ha nem jobb a Moto :D).


Amúgy az s3 helyett én is inkább a HTC one x-et ajánlom.

2012. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonon a valaszokat, a neten es keresgeltem osszehasonlitasokat, vegulis s3 melett dontottem, egyebkent, edesapamnak, HTC One X-e van es tenyleg eleg jo keszulek, megegyszer koszi a valaszokat
2012. aug. 30. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:

jól döntöttél!

Akkor majd később írhatnál valami összehasonlítást!

2012. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En mindenkepp az iPhone mellett dontottem volna (espedig a 4S mellett...) de mostmar mindegy. A "sok app-ot lassan visz" meg teljesen alaptalan allitas. (tapasztalat...) A 4-et meg hulyeseg lett volna megvenni, amikor mar itt van a tokeletes 4S, es az arban sincs nagy kulonbseg. Nem szolok bele, igy dontottel, en elfogadom. Remelem be fog valni a samsung, bar en nem latok nagy eselyt ra... Semmi ketseg a design-ja kivallo, de a minoseg mar nem igazan garantalt...
2012. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jol döntötté gratulálok, hasznald egészséggel
2012. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!