Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Samsung Galaxy...

IPhone 4 vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
az iphone melett szol hogy iOS oprendszere es hogy kenyelmes, de viszont a galaxy s 3 ujabb es a nagy kijelzo is tetszik. Azt hallottam hogy mar nem eri meg iphone 4-et venni mert sok app-ot lassan visz, de viszont iPhone 4s meg nem akarok mert draga lenne havonta, szoval iPhone vagy Samsung??

2012. aug. 30. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
Én nem ajánlanám neked az androidot. Ha Android után iOS-t használsz, meg fogod bánni az androidot. 1 év iOS használat után lehetőségem volt egy Androidos telót kipróbálni (SII), egyszerűen gusztustalan. Akad, kilép az appokból, random kikapcsol, ha nem zárom be az alkalmazásokat akkor merül. iPhone 4 még nálam egyszer sem kapcsolt ki, 1x sikerült lefagyasztanom infinity blade 2 közben, de az SII 4x fagyott le és 2x kapcsolt ki random a hét folyamán. SIII is ezt fogja csinálni, mert android... Egyszerűen egy gusztustalan másolt rendszer, ami a másolást illeti kinézetre sikerült az androidnak, de használatra már nem.
2012. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem SIII-am van egy hete, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
2012. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!