Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U telefont nemtudom...

Xperia U telefont nemtudom csatlakoztatni a pc-hez. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy komplikált a csatlakoztatása de nem írják hogyan kell, ezért megköszönném ha leírnátok hogyan kell.

2012. aug. 31. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rádugod a telefonra, és a gépre is a microUSB kábelt. A telefon elvileg magától felajánlja a PC Companion telepítését. Telepítsd, aztán tudsz szinkronizálni naptárat, biztonsági mentést készíthetsz, szoftvert frissíthetsz stb. Ha esetleg nem ismerné fel (egy kis idő azonban mindenképp várj, mondjuk 1-2 percet), akkor húzd le a gépről a kábelt, várj egy kicsit, majd dugd rá újra. Így már fel kell ismernie.
2012. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

eddig eljutottam...

bár azt nem írtam de zenéket és képeket szeretnék áttenni egyikről a másikra...

2012. aug. 31. 12:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Na, és kijelez valamit? Ír valami hibakódot? Vagy csak egyszerűen nem csinál semmit, csak tölti a telefont?
2012. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát a pc companion jelzi, hogy csatlakoztatva, meg tölti is, a telefon is kiírja, hogy belső tárhely csatlakoztatva...

de a zenét amikor átakarom tenni, ezt írja ki a pc:

A(z) XXXXXX.mp3 nem másolható: az eszköz nem válaszol vagy nincs csatlakoztatva.

2012. aug. 31. 12:31
 5/13 A kérdező kommentje:

ha meg a képet akarom megnézni, amik a telefonon vannak akkor ezt írja ki:

A parancs végrehajtásához nincs elég tárolóhely.

2012. aug. 31. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem se Xperia neo v- vel zgyanez a probléma. van bluetooth a számítógépeden? Én azzal oldottam meg.
2012. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nics Bluetooth a gépen
2012. aug. 31. 12:42
 8/13 anonim válasza:
nekem is xperia u-m van és néha csatlakozik a gépez néha meg nem ... már itt szarakodok vele fél órája de semmi ... ezzel semmit nem lehet kezdeni hogy mindig jó legyen ??? :O
2012. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok, nekem hasonló problémám van, csak tipo-val. a pc companion nem hajlandó észlelni a telefonomat. akárhányszor újra csatlakoztatom...
2012. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem azóta sem jó, de azóta kipróbáltam másik 2 gépen és mindkettő látta a telefonomat tehát a gépemmel van baj...
2013. jan. 5. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!