Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray vs. Xperia Sola?

Xperia Ray vs. Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg? Megéri az a + pénz a Sola-ért?

2012. szept. 2. 11:05
 1/8 Cloofer ***** válasza:
Sola, mert az kétmagos ezáltal sokkal gyorsabb, és több alkalmazás fut rajta, valamint a kijelzője is nagyobb.
2012. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen sola
2012. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár "Ray párti vagyok", de egyértelműen Sola, ugyanis nem egy kategória.Maximum, ha az a lényeg, hogy kis kijelzős és súlyú telefonod legyen, akkor a Ray.Én xperia U-t vettem a "kinézett" Ray helyett és nem bántam meg.Nagyon gyors, megbízható, szép.
2012. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sola-val csak az a bajom, hogy nem lehet kivenni az akumulátort, és mit csinálok ha lefagy? Megvárom míg lemerül? Xperia U-t is néztem, de nem bővíthető a memóriája, nekem meg rengeteg zeném van, amit 16GB-s microSD-men tartok és szeretném a telefonomba is használni.
2012. szept. 2. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Megéri sola-t venni, és szerintem ne aggódj a lefagyás miatt, mert nem nagyon fagy le.
2012. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Solám van, sosem fagy le. Megéri az árát. :)
2012. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha lefagyna csak a bekapcsoló és a hangerő gombot kell egyszerre nyomni az ujraindítsához.
2012. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz
2012. szept. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!