Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel OT-995-ös akkumulát...

Az Alcatel OT-995-ös akkumulátorja tényleg csak eddig bírja?

Figyelt kérdés
Eddig egy Nokia telefonom volt, amit, ha nem használtam sokat, csak néhány telefonra és némi netezésre, akkor egy hétig is bírta az akksija. Most viszont vettem egy Alcatel OT-995-öt, és meg vagyok lepve, milyen hamar lemerül. 2 napja használom, azalatt ez a 4. töltése! Aktív (de persze nem teljesen folyamatos) használattól 3 óra alatt teljesen lemerült! Ez normális? Ha nem piszkálom, akkor is 2 óra alatt lemegy a 100%-ról 70-80%-ra, minden nélkül. Pedig kikapcsolom rajta a Wifi-t, ha nem használom és az üzemmódja és akkukímélő. Nem lehet, hogy hibás a telefonom? Tényleg naponta kétszer kell töltenem ezt a telefont, ha rendesen használni akarom (napi párszori netezés, meg 1-2 óra telefonálás mellett)? Hogyhogy ugyanezt a Nokiám egy hétig bírja töltés nélkül?
2012. szept. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog egyáltalán nem

azt javaslom csinálj hard resetet rajta mert valami program tutira leszívja az akksit

de az is lehet hogy rosszul sütötted ki a készüléket

mivel hogy az 1. töltésnél és lemerítésnél kerül bele a rendszerbe az akkumlátor információja

ezt később is lehet korrigálni de azt hiszem csak rootolt telón működik

2012. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá hogy a SE WT19I készülékem folyamatos internethasználat mellett 1.5 napig simán bírja egy kis méretű 1200mAh-s akksival


szóval valószínűleg ott egy program vagy hibás beállítás lesz a ludas

2012. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kisüttetés mit jelent pontosan? Full lemerítettem, majd több, mint fél napig töltőn hagytam. Ez nem elég?

Egyébként ehhez az egészhez sajnos nem értek, vajon a T-mobile-nál csinálnak vele valamit?

2012. szept. 2. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A Full kisütéshez 24 órát kell töltőn hagyni a készüléket

Állítólag a Litium ION akksikat nem kell kisütni bár én nem így vettem észre.


Hard Resetet otthon is tudsz csinálni

990-nél a helyes eljárás kikapcsolt telónál a bekapcsoló gomb + Hangerő+ gomb egyidejű nyomvatartása


így minden telepített program törlődik a készülékről beleértve azt is ami valószínűleg kikészíti az akksidat

2012. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balázs88 ***** válasza:

[link]


olvassátok okosak!

2012. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, nem kell kisüttetni, rendben... na de miért csak ilyen rövid ideig bírja az aksija?
2012. szept. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!