Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » CyanogenMod 7.2 HTC Hero...

CyanogenMod 7.2 HTC Hero 2.3.7 problémám le szeretném feltétlenül cserélni a CM által telepített tárcsázót hogyan?

Figyelt kérdés
Hiába teszem alapértelmezetté az általam telepítettet, ha tárcsázok akkor (kis szünet, kapcsolás) és a CM tárcsázója jön fel először majd kis szünet és akkor kapcsolódik a számhoz és az általam telepített tárcsázóhoz mi lehet a baja? Root explorel-er megpróbáltam átnevezni, törölni akkor el megy a rádiójel Titanium Backup-al fagyasztottam a Phone. Apk és a contacs. Apk fájlokat maradt a rádió jel el is indul azonnal az általam telepített tárcsázó de nem kapcsolja a számot van megoldás?

2012. szept. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a kinézetét akarod megváltoztatni szedsz le témát CM-hez és az is megváltozik.

Ha teljesen új programot akarsz nekem az exDialer tökéletesen működött (szintén CM7.2, bár más telefon, de az nem számít).

Ha így is rossz lenne Titanium Backup-pal letudod törölni a gyári tárcsázót (de letörölni inkább ne töröld le, lelehet fagyasztani és akkor sem fog zavarni).

2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A Roket Dialt használom és az Említett probléma fenn áll. A fagyasztással már próbálkoztam de nincs hatása mint írtam.
2012. szept. 2. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Letöltöttem, hogy kipróbáljam, teljesen normálisan működik.

Nem tudom jól értem-e a problémádat, tehát ha tárcsázni akarsz akkor elsőnek a gyári CM tárcsázó jön be, és csak utána pár pillanat múlva a Rocket Dial?

Mert nekem ilyen egyáltalán nincs.

Meg hát alapból Rocket Dial hiába ugyanúgy tárcsázó program, de attól még semmi közük egymáshoz, ha megnyomod nem lenne szabad semmit sem csinálnia.

2012. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jól értetted igen először a tárcsázás után a gyári CM jön be majd (hol rövidebb hol hosszabb szünet után) Roket Dial. Ez van nekem ilyen ezért akarom a cserét.
2012. szept. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!