Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Tömény részletezés lenn.

Figyelt kérdés

-android

-sony kizárva

-tablet kizárva

-ár lényegtelen

-erős igénybevétel

-játék

-kijelző szép

-memória!!!

-zene minősége jó legyen

-erős internet használat!

- htc-re gondoltam elsősorban, de meghallgatok minden telefont nyugodtan off oljatok mondjátok hogy ez így jó amúgy jó nem kell ezeknek a feltételeknek megfelelni. várom a tanácsaitokat örömmel :)



2012. szept. 2. 18:38
1 2
 1/12 Szalma Szabolcs válasza:

Jelenleg(gondolom ezt te is tudod) a legújabb és legütőképesebb a samsung galaxy s III.

Ha az ár lényegtelen :)

2012. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
valami apple-t
2012. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
az apple készülékein nem android fut , tehát már kivan zárva (bár énis az iPhone-t ajánlanám), semmiféleképpen se Samsungot vegyél,de azt nemértem ,hogy miért zártad ki a Sony-t , nagyonjók az új Xperiák ár / érték arányban a legjobbak. De ha HTC kell , akkor One X vagy HTC Sensation™ XE with Beats Audio!
2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod a sonyval?

Samsung Galaxy S

2012. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Valami Apple elégé nem valami tág választási lehetőségeket rejt :). Van egy darab apple ami most (mivel az ár nem számít) versenyezhet :P. Ennyi. 4S ha apple kell, de a hátránya ennyek is ott van ahol a most jövő "nagyágyúké"


Sony Xperia GO ha mozogsz sokat a készülékkel (a többieké ezt még nem éri be. Az Acro S is jó ebből). A Sonyval nem tudom mi bajod, nekem pl hogy a felső kategóriás cuccai nem veszik be a micro SD-t. Menjenek az anyjuk... .. valahol várja őket.


A HTC One X legnagyobb hátránya is szintén ugyanez. Nincs micro SD bővítés.



SGS3 ebből a szempontból üdvözítő ebben a kategóriában. Itt már bővíthetsz. A Helyedben bevárnám mit mutat a Picipuha (Microsoft) októberben. Addigra lesz itt egy csomó új is a többiektől is.


A helyedben viszont ha most kellene telefon vagy Sony Acro S-t vagy SGS3-mat néznék. Erős igénybevételnél az Acro S vagy a GO szerintem.

2012. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 egyértelműen. Szép, nagy kijelző, bővíthető memória, jó hangchip, ami a többiről nem mondható el, erős hardver a játékoknak, és jó akksi.
2012. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már 4 magáról beszélünk, akkor one x, az jobb az s3-nál, és legalább vannak rá játékok, amik kihasználják a 4 magot, ami az s3-ra nincsenek, a kijelzője is szebb, anyaghasználata sokkal jobb, hardveben csak kicsit gyengébb, de ahogy mondtam, a htc-re vannak 4 magot kihasználó játékok.


Egyébként mi a bajod a sony-val? Az egyik legjobb telefongyártó, sokkal minőségibb telefonokat csinálnak, mint a hasonló kategóriás samsungok, és még általában minden kategóriában az egyik legjobb ár/értékű telefonokat gyártják.

Ha rám hallgatsz, veszel egy xperia acro s-t, és azzal jól jársz.

2012. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az a baj a sony-val, hogy egyszerűen követhetetlenek ezek az xperia a,b,c,d..p... nemtudom miben különböznek egymásból nekem az nem hiányzik ha csak a külseje és 1-2 mb

belső memória különbözik..

2012. szept. 3. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Jogos a Sonys felvetése a kérdezőnek! Én is pont ilyen helyzetben vagyok mint ő hogy telót akarok ugyan ilyen szinten és én is a htc-re gondoltam először, csak rossz az aksija állítólag nagyon! Úgyhogy várom a tippeket ezerrel én is!
2012. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam ha csúcsgép kell ami bővíthető is az SGS3 az amivel jól jársz. A One X marha jó de elfelejtheted az SD kártyáid. Ha neked is tényleg fontos ez akkor a HTC ki is esett. Ott van még a Sony Xperia Ion. Jó gép és bővíthető.


Ha strapamobil ami erős akkor meg a Sony Acro S.


Amúgy nem tudom mit kell ezen annyi kört futni. Olyan hogy legjobb nem létezik. Szedd össze, hogy mi az amire tényleg (!!) használni is fogod és ehhez keress egy mobilt. Mellesleg most mindenki azt tanácsolja hogy várj a vásárlással a bejelentésekig. Most érkeznek csak az igazi ütős modellek.


Ha a hírek igazak 2013ban a Blackberry pl olyna mobilt hoz ki amin iOS és Android alaklamzáok is fognak futni. A Microsoft még előtte kiad egy olyan gépet ami a PC és a híres játékkonzoluk az Xbox közé ékelődik (és még az is lehet hogy együtt működik velük) Az android is meglódul addigra már valami irányba és az iPhone is kinn lesz az 5-el (vagy new iphoneval mielőtt ezen kötözködne valaki, úgyis mindenki 5-nek fogja hívni :P)

Ha más nem a mostani telefonok ára esni fog.

2012. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!