Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y pro-m van....

Samsung galaxy y pro-m van. Az egésszel annyi a gond h folyton kiírja "Kevés a hely" -. -" Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Kb 7 letölttt app-om van, és ebből is csak 1 van a telefonmemóriába. Megjegyzem 232kb. Próbálkoztam "adatok törlésével", néha be is jött, de most meg már törölni se tudok. Utánanéztem már de ilyen root dolgokhoz meg mit tudom én mi, nem értek. Szoftverfrissítésen már volt. Ja és még az "üzenetek tára megtelt" dolgot is eléggé gyakran kidobja még úgyis h 1 sms-em sincs. Komolyan nemértem. E-mail-ezni meg nem szoktam, így az se nagyon lehet. Valaki tud rá megoldást nagyon megköszönném. :)
2012. szept. 2. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

7 letöltéssel, üzenetekkel bizony hamar betelik az a kis 232 kb. (nem mb-ra gondolsz?) mind1.

hány gigás a kártyád? mert ha 8 gb alatt van, az is nagyon hamar be fog telni :/

2012. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mb hanem kb. De hogy a francba ha nem is sms-esezek. Szóval egyáltalán semmi. A semmivel hogy telhet be. Meg még nem is az. Kiírja, hogy 22MB szabad hely, de mégis betelt. MiF*sz? És pont 8GB-s memóriakártyám van :)
2012. szept. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!