Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség könyörgöm! Mit...

Segítség könyörgöm! Mit tehetek ha ellopták a telefonom?

Figyelt kérdés
Engem anyukám nagyon nagyon meg fog utálni ha elmondom neki. A barátnőmmel ültem a padon, telefonoztunk, és mire hazajöttem a telefonom nem volt meg. 78.ooo fortintos, nagyon drága telefon volt.Mikor hívtam kikapcsolták, így szerintem sosem lesz meg. MIndent megtennék a telefonomért. Mindent , kérleek segítsetek!!
2012. szept. 3. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. jelentsd be a rendőrségen!

10kért megkeresik neked

(csak drága telókkal foglalkoznak)

2. ird ki facera vagy akármilyen közösségi oldalra hogy eltünt és tud e róla valaki valamit ....

REMÉLEM SEGÍTETTEM

2012. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És tiltasd le a telefonszámodat a szolgáltatódnál, hogy ne tudjanak róla semmit sem csinálni.
2012. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IMEI számát bemondod az ügyintézőnek, és letiltják.
2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vissza nem fogják adni, mert akkor megtették volna.

Le kell tiltani a számot, mert ha ki lehet használni, akkor megteszik. Bemész a rendőrségre, gondolom kérik majd az adatokat róla. Ha foglalkoznak vele.

2012. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, menj be a szolgáltatódhoz, és tiltasd le a számodat. (Bár szerintem egyből eldobták a kártyádat)

Aztán menj a rendőrségre egy garanciapapírral, (vagy amivel igazolod, hogy tiéd a telefon, és rajta van az IMEI szám), és jelentsd be, hogy eltűnt.

2012. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.cerberusapp.com

Ha használtad volna, most tudnád, hol a telód. NEm lehet, hogy a csajod nyúlta le? - sose lehet tudni.

2012. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!