Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia playen is létezik...

Xperia playen is létezik ilyen alap, nem alkalmazással beállított képernyő fotó?

Figyelt kérdés
Alap alatt azt értem,hogy nem valamilyen alkalmazás,hanem olvastam más telefonnál,hogy van gomb kombinációs módszer is.Tehát xperia play (r800i) nem tudom mi a különbség r800i és az r800x közt de gondoltam leírom,és bocsi,hogy úgy írtam,hogy "képernyő fotó" de nem tudtam mi a különbség a screenshot és a screen capture közt.

2012. szept. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a krumpli és a burgonya között. Semmi.
2012. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj a válasz a kérdésre: Próbáld meg a kikapcsgombot hosszan nyomni, és a menü aljában találtam meg a képernyőkép készítése opciót, Xperia Neo V.
2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz de akkor csak a mód váltást kinálja fel(csendes,repülőgépes,kikapcs).
2012. szept. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!