Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03? Hibaüzenet? Mi...

Nokia C5-03? Hibaüzenet? Mi lehet a baj? (lentebb)

Figyelt kérdés

Amikor meg szeretném nyitni a kezdőlapot a telefonomon, akkor a következő hibaüzenet jelenik meg:

"Origo:

A művelet végrehajtásához nincs elég memória. Előbb töröljön adatokat."

Ami mind szép, és jó, de ezt hol kell? 2 napja nyomkodom a telefonom, de még nem tudtam rájönni. (hozzátenném, nem vagyok telefon-guru). Köszi előre is :)



2012. szept. 3. 20:00
 1/4 Rózsavölgyi Sándor válasza:

Szerintem az ˝Origo˝ nem hibaüzenet, hanem kezdőlap.Ezzel nem lehet gondod.A ˝nincs elég memoria˝-val annál inkább, mert hogy ez a készülék brutálisan kevés saját memoriával rendelkezik.Kb.: 80 Mbit, amiből az oprendszer majdnem a felét elfoglalja.

Következőket teheted, ahhoz, hogy helyet szabadíts fel a telod memoriájában.1, törölj ki minden olyan űzenetet, amire nincs már szükséged.2, bejegyzéseket is törölhetsz.Használj microSD kártyát egyéb fájlok tárolására.Ha böngészel, egyszerre ne hagyj nyítva több weblapot.Ha van számítógéped, usb kábellel csatlakoztasd a telót és a Nokia Suite program segítségével memoriát szabadíthatsz fel.

Utolsó és egyben a leginkább használható tanácsom az, hogy vágd ki a szemétbe azt a kütyüt, én is arra készülök éppen.Szart se ér.Ha van még kérdésed esetleg, írj nyugodtan:)

2012. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Kérlek írj ,hogy sikerült-e megoldanod
2012. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fájlkezelőben lehet nézelődni. Amúgy meg tényleg nem árt bele egy memóriakártya.
2013. jan. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

segítek!!!

egyszerű a nokia c5 03 telefon olyan adatok-at rejt el amik-et a telefonmemóriába ment.nehogy internetezzetek az origon mert tönkreteszi a telefont!én interneteztem a telefonon 1 évig és a memória lement 0 mb-ra!ezt úgy lehet megoldani:mindenki menjen be a fájlkezelőbe és nézze meg mennyi a c nokia telefonmemória ha nagyon kevés akkor vegyétek ki a memóriakártyát és a névjegyzéket írjátok fel egy lapra vagy valahová tároljátok el őket a jegyzeteket is rakjátok át számítógépre vagy egy másik telóra és az üzeneteket is nagyon fontos ne felejtsétek el kivenni a memóriakártyát!!! ha ez megvan írjátok be a tárcsázóba hogy:*#7370#

ha ezt beírjátok a telefon előhoz egy olyat hogy biztonsági kód:ez mindig gyárilag 1 2 3 4 5 !és ha ez is kész és elfogadta újratelepítje a telefon magát!ha kész az újratelepítés nézzétek meg újra a filekezelőt és a memória 40 mb fölött lessz!!!ezután origót nehogy megnyissátok!!! tegyétek vissza a memóriakártyát és írjátok vissza a jegyzeteket névjegyzéket üzeneteket stb.ha ez kész tegyetek rá egy opera minit és azt használjátok az opera mini egy böngésző:gyorsabb lessz sokkal az internetezés nem lessz hibaüzenet és nem fog lemenni a telefonmemória és ha szeretnétek youtube-ozni azt ne csináljátok se opera minin se origon hanem tegyétek rá ezt you tube v2.4.4ez segít egy csomó mindenben!!pl:szebb videó és tisztább kép nincs akadozás és folyamatos a hang is és nem viszi le a memóriát!ha mindennel készen vagytok meglátjátok hogy valóban ez egy jó telefon!ajánlom nektek ezt a programot is:spb mobile shell!nagyon jó remélem segítettem nektek!ha valamit nem értetek még részletesebben leírom nektek privát üzenetben csak szóljatok nekem ha akartok valamit ezzel a telefonnal kapcsolatban kérdezni értek hozzá!

2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!