Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire s gps probléma...

HTC Wildfire s gps probléma megoldása?

Figyelt kérdés
Van egy wfs telefonom (eredeti 2.3.5 rommal) unlockolt,rootolt és egyik napról a másikra elszált a gps rajta hiába kapcsolom be nem villog a visszajelzése és nem is talál jelet. Mit tudok ezzel kezdeni?

2012. szept. 3. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

XDA fórumon láttam valami megoldást, nézz körül.

De holnap én is megnézhetem.

2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nos találtam Xdan vmit ami jó lehet talán. De az a gond, hogy nem nagyon értem mit is kéne csinálni. Valaki nagy vonalakba le tudná írni? Nagyon megköszönném! :D

Itt a link: [link]

2012. szept. 4. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Módszer 1:

1. Letöltöd ezt: ADB Push Installer

2. Kibontod egy tetszőleges mappába

3. Telódat USB-vel dugd rá gépre (úgy látom nem írja, de USB debugging legyen engedélyezve, azt hiszem stock rom-on is van ilyen funkció, magyar nevét nem tudom, valami hibajavítás/hibakeresés lehet)

4. Indítsd el ezt a fájlt: ADB Installation Script

5. Kiválasztod a verziót amit akarsz (gondolom majd a telefont kell kiválasztani).

6. Követed a telepítőt, valószínűleg next-et kell nyomogatni, nem tudom, biztos nem bonyolult, mert akkor részletezné (végén majd újraindulás várható)

7. Ez már semmi fontos.


Majd valószínűleg én is meg fogom ezt csinálni, mert elég lassan szokott betölteni a GPS, de nem ma, lehet csak hétvégén.

2012. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani de nem az 1. módszerrel! Henem a 3.-al(szerintem egyszerűbb és gyorsabb is). Nagyon jó gyorsan talál jelet (0.5-1 perc alatt)és elképesztő de 12 műholdat fogott be (eddig max 3-4) és ezeket stabilan tartotta is.
2012. szept. 4. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy csináltad?

Én is megpróbátalm a 3. módszerrel, letöltöttem ezt: Google Specific CWM Flashable, bementem recovery-be, system-et mountoltam, aztán telepítettem, de abbahagyja (kiírja, hogy installation aborted, vagy hasonló).

2012. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem mountoltam csak simán zip fájl telepítése és kiválasztottam a patchet. Én ezt a fájlt használtam: "agps.patch.google.build.cwm.v3.0.zip"
2012. szept. 5. 06:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem mountoltam már nekem is megy. Nagyon jó, hogy tutorialban direkt írják, hogy mountolni kell, miközben úgy nem működik.

Kösz a segítséget (kicsit vicces, hogy te jöttél ide segítséget kérni, végül meg nekem kellett segíteni :D)

2012. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen kicsit az de mit lehet tenni? :P :D A lényeg, hogy mindkettőnknek jó :)
2012. szept. 5. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit hamar jelentetted ezt ki, mert telepíteni sikerült, de most nézem, hogy egy 80 km-rel arrébb lát engem.

De most már utánajárok én a dolgoknak.

2012. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!