Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one X, LG optimus 4X HD,...

HTC one X, LG optimus 4X HD, esetleg samsung S3 vagy várjak a most jővőekre?

Figyelt kérdés
Már rengeteg infót összeszedtem a készülékekről(nem csak ezekről)de mégsem tudok dönteni... A most jövőek közt az X+, a huawei :D Ami hirtelen beugrott... De lehet más is :D

2012. szept. 3. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HTC One X-en és LG Optimus 4X HD-n nem mennek a Gameloft játékok(9mm, asphalt 7, gangstar rio, stb.) Az S III négy magja meg felesleges. De ezek közül s3
2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző: SGS3-on meg nem mennek a Tegra 3-as játékok, amik kicsit durvábbak.


Egyébként HOX vagy SGS3, HOX milliószor jobb, de néhány embernek az SGS3 is bejön.

2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazad van. Attól függ, hogy a kérdezőnek melyik a fontosabb.
2012. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a gameloftos játékok nem futnak, még egy csomó nem fut rajta normálisan aminek jó grafikája van, mint pl a gta 3.

Tegra 3-as játékokat meg inkább felejtsük el, mert a többségnek borzalmas irányítása van. Ráadásul s3-on simán elfutnak a tegrás játékok (reptide gp, dead trigger stb.)


Egyébként én is telefon vásárlás elött állok, ugyanezt a 3 telefont néztem ki én is. Mindegyikben van valami jó, de valami rossz is. HTC-nek jó az anyag használata, de ultra gyenge az akku ideje, ha netezel vagy játszol rajta akkor napi kétszer kell tölteni. Az lg a legolcsóbb, ráadásul nekem ennek tetszik a legjobban a kezelőfelülete, de 1-1,5 év és ez egy semmi lesz, mert lg nem fogja tovább támogatni, de lehet 1-se, mert nemsokára jön az új csúcsmodelljük. A samsung ami talán a legjobb, mert ezen minden játék szépen elfut, ez még támogatva lesz egy darabig, és bár nem sokkal, de gyorsabb mint a másik kettő, viszont ez meg papír vékony fos műanyagból készült. (tudom hogy polikarbonát, de hox-nak is az van és mégis mennyivel jobb azon)


Egyébként nem vagyok samsung fan, iphone 3gs-em van már 3 éve, ezért nézek én is egy új telefont.

2012. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval nekem eddig úgy néz ki, hogy galaxy s3 lesz belőle, és még az is mellette szól, hogy ezt 2 év múlva is el lehet majd adni, nem úgy mint az lg-t.
2012. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
One X.
2012. szept. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És HTC támogatása? Csak mert azért az S3 így is pöppet drágább...
2012. szept. 4. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Viszont a Samsungnak van szervizfutár "szolgáltatása" amely olyan, hogy bejelented, hogy mi a problémád, és kijönnek, s vagy ott helyben megcsinálják, vagy elviszik, és visszahozzák.

A játékok miatt az S3. De az S3-nak van jópár extra szoftvere, ami más készülékben nem található meg.

2012. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy Sony Xperia S-t. Ugyanazt hozza, mint ezek, semmi sem fog rajta akadni és még sokáig elég lesz.
2012. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az új Alma font.
2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!