Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Samsung Galaxy S...

IPhone vagy Samsung Galaxy S 3? Miert?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 01:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
Iphone 4s vagy 5?
2012. szept. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Első körben azt döntsd el, hogy iOS kell, vagy android. Ha android, akkor az S3-at felejtsd el, HTC One X-et vegyél.
2012. szept. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
miert felejtse el? Semmi baja az s3nak..
2012. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
de van, az hogy drágább, és a hox többre jó..
2012. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4s
2012. szept. 4. 13:00
 6/17 anonim ***** válasza:

HTC one X-et ne vegyél, mert az egy vicc, hogy milyen üzemideje van. Ráadásul az nvidia tegra 3-al csak kábítják a népet, mert milyen már, hogy egy rakás minőségi játék nem fut el rajta, mert nincs support (pl gameloft játékok). Én úgy vagyok vele, ha már kiadok egy csúcsmodellre több mint 100 ezer forintot, akkor talán nem olyan nagy kérés, hogy jelenleg akármelyik játékot tudja futtatni. De még ha tudna is futtatni mindent, akkor is ott a ritka szar üzemideje, így ha használni is szeretnéd, akkor jó ha viszel magaddal töltőt.


Azért kíváncsi lennék, hogy akik ezt a készüléket ajánlják, mégis mi az érvük mellette?

Mert egyedül, csak az anyaghasználatban jobb mint egy galaxy s3.

2012. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
A kijlező már önmagában is épp elég érv, azt nézed egész nap, nem a gameloftot...
2012. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, hogy te láttád-e már élőben a két telefont egymás melett, de gyanítom, hogy nem, mert a kijelző az pont szubjektív, hogy kinek melyik tetszik jobban. Ugyanakkora felbontású, igaz, hogy s3-ba pentile matrix van, de ez nem látszik, ha csak nem nagyítóval nézegeted a kijelzőjét. Az amolednek meg még mindig szebb színei vannak. Ez volt neked akkora érv?
2012. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

A kijelzőjét hiába nézi egész nap..

Egy S2-n sem lehet látni semmit, és az S3-on sem.. Élőbe, akárhogyis néztem, tiszta képe volt az S3-nak. Sehol nem volt 1 pixel sem. Szerintem te ezeket már beképzeled Jolinar, vagy nem tudod, hogy mi az..

Igen, a HOX-nak az anyaghasználata Polikarbonát, szóval nem mondanám túlságosan jobbnak.

2012. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Használtam mindkettőt, huzamosabb ideig. Lehet, hogy a többség vak, de nekem nagyító nélkül is nagyon szúrja a szemem a pentile. A színekről meg kár vitázni, a túlszaturáltság ismételten csak a vakok kedvence lehet.
2012. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!