Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó az Alcatel?

Miért nem jó az Alcatel?

Figyelt kérdés
Alcatel OT 991.-em van.. születésnapomra kaptam ajándékba tehát nem én választottam. igazából nincs vele bajom csak érdekelne hogy sokan mért mondják hogy az alcatel nem jó telefon? igaz kissé lassú és sokszor lefagy nameg samsunghoz képest tényleg nem valami fiesta,de jól működik! meg még annyi lenne hogy erre a telefonra olyan hátlapot sehol sem lehet kapni? kerestem már boltokban de sehol semmi! ötletek?

2012. szept. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is írtad: lassú és sokszor lefagy..
2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maga az alcatel kezd egyre jobb lenni, pl nekem a 995-öm nagyon gyors
2012. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Alcatel igenis jó készülékeket is tud csinálni. Nekem Telenor OT-990 van, és nem szokott lefagyni, nem is lassú, nagyon jó a gombok elrendezése, szép a kijelzője, és olcsó volt. Sokkal jobbak a tapasztalataim vele mint a híres ZTE Blade-del.
2012. szept. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ot 990 van, engem az idegesit hogy a beépitett allalmazások a belsö tárhelyet megtömik mindig tele van.alig töltöttem le egy két appot és hiába helyezem át sd kártyára amit letöltök.a frissitések miatt. Nektek van ijen gond? Ja meg mindennap tölteni kell mert sokat használom. Pl nekem van rajta layar alk. És az nekem nem kell meg a twitter se de semmijen progi nem törli le.na ezt hogy oldjam meg? Szerviz?
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!