Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995-öt nem ismeri...

Alcatel OT-995-öt nem ismeri fel a számítógép (usb-n keresztül). CD nem volt hozzá. Mit töltsek le, hogy működjön?

Figyelt kérdés

(Bocsánat a butaságomért, nem nagyon értek hozzá...)

Előre is köszönöm a segítséget!


2012. szept. 5. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Már sikerült, köszönöm!
2012. szept. 5. 11:10
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én ma vettem egy ilyen telefont, de kapásból én sem tudom, hogy miért nem csatlakozik. Írtad, hogy megoldottad. Nagyon megköszönném, ha segítenél. Előre is kösz. üdv.


Kiss András

2012. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rádugod a telefont az usb-re, a legfelső menüsort lehzod, ott lesz, hogy csatlakoztattad. Arra nyomj rá, és ott meg fog jelenni, hogy "Kapcsolás". Utána egyből "látja" már a gép. :)
2012. szept. 21. 16:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült? :)
2012. szept. 23. 12:12
 5/6 anonim válasza:
nekem így sem látja... :/
2012. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szintikém válasza:
Nekem is ez a problémám a telefonnal,hogy nem tudom csatlakoztatni a számítógéphez.Ha valaki tudna segíteni meg köszönném!
2015. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!