Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star s5230 helyett...

Samsung star s5230 helyett Sony xpéria tipo? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon jókat olvastam a Tipo-ról mindenhol,de mégis félek hogy annyira divatszéria lesz hogy hamar be fog dögleni.

Tavaly vettem a samsung-ot és elég hamar elkezdett rendetlenkedni.Nem vészes,elállítódik az alapmemória,a személyre állított csengőhang,és mostanság nem vagyok elérhető ha hívnak.

Nincs 100 ezrem egy felső kategóriás telefonra és szükségem sincs olyanra,de azt olvastam hogy a Tipo a maga kategóriájában és árában egész jó minőségű és nincs vele baj sem.Viszont azt is olvastam hogy elég sokan veszik,így félek hogy ebből is divatszéria lesz és csak a baj lesz vele.

Nincs kedvem minden évben telefont cserélni...

vélemények?


2012. szept. 5. 10:30
 1/3 fairi1 ***** válasza:

Bármelyik androidos teló jobb starnál...

Azt vedd amit a péntárcád enged és tetszik neked.

2012. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Bármilyen androidos teló jobb az s5230-nál. Nekem is volt s5230-as telóm egyébként... Most cseréltem le egy XPERIA x10 minire(sajnos ennyire futotta csak), és fényévekkel jobb az s5230-tól. Ha nem volt még androidos telód akkor egy kicsit szokatlan lessz a dolog az elején, de hamar bele jössz. :)
2012. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nálam volt már rövid időre Tipo(és meg is veszem majd :D),ha érdekel, akkor írj privátot,lusta vagyok ide írni :D

2012. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!