Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell a galaxy S3 -ra kijelzővé...

Kell a galaxy S3 -ra kijelzővédő fólia?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert az enyémen van, viszont a széle felválik mindig ami idegesít, de gorilla glass van rajta és így elméletileg nem kell rá. ... !?

(viszont mondta az üzletben az eladó, hogy pl a por mindent meg tud karcolni, ezért rakjunk rá szerinte.)



2012. szept. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudtál venni egy ilyen drága telefont, akkor már ne sajnálj rá 2-3 ezer forintot és vegyél egy jó minőségű védőfóliát, hidd el, megéri. (Talán a Brando Protector lenne a legjobb, de válassz izlés szerint).

[link]

2012. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves a Nokia N8-am és az elejétől nem volt rajta védőfólia.Hajszálkarcokon kivűl van 2 mélyebb karc ami esés miatt lett rajta és 2-3mm-esek.De nem zavaró!
2012. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a baj, csak msot jött föl a telómról ami rajta volt, (mivel domború a kijelző ezért elált egy kicsit a fólia sajnos) és nem tudom, hogy vegyek-e rá újat azonnal vagy várhatok vele pár napot. :)
2012. szept. 5. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár napot nyilvánvalóan várhatsz vele. Ami rajta volt, az nem igazi védőfólia. Ha veszel rendeset, az szépet kifekszik majd a képernyőre, ha ügyesen teszed fel. Ha még sohasem csináltad, nézz meg a Youtube-n egy-két ilyen "tanító" videót. Mindenesetre az üveget nagyon alaposan kell letakarítani mikroszálas törlővel, por se maradjon rajta.
2012. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyarit egybol leszedtem es ott vasarlaskor ra tettek egy masikat csak ottt a problem hogy domboru a kijelzo es korbe kb 2 mm en elal a folia igy neha akaratlanul is feljon vagy serul a szele. Kerdeztem tobb helyen de azt mondtak hogy egy ilyen viszonylagkemeny anyagu folia nem tud egy domboru kijelzore teljesen rahajlani... :( nemtudom mi legyen de ha nem akarok 2 hetente sem foliat rakosgatni. :$

Ha van 5 let vagx info jo foliarol akkor szivesen varom. :)

Es koszi az eddigi valaszokat is.

2012. szept. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!