Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért küldenek az emberek...

Kukuri kérdése:

Mennyiért küldenek az emberek manapság sms-t? Közvélemény kutatás!

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Egy sms küldő rendszeren dolgozom és szeretném tudni mennyiért küldenek az emberek sms-t?

Valamint mekkora az az összeg amiért Interneten keresztül küldenének sms-t?

Tudom manapság már ott az e-mail. De ez nem minden esetben használható. Vannak helyzetek amikor az sms a praktukusabb.

Skype rendszerben jelenleg 11,7 cent egy sms. Ez közel 30-35 Ft árfolyamtól függően.

Mobil szolgáltatókat is néztem de engem az érdekel hogy aki szokott sms-t küldeni az mennyiért tud sms-ezni.

Remélem van jópár ember aki tud nekem választ adni.

a válaszokat előre is köszönöm.


Üdvözlettel, Kukuri



2012. szept. 5. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A T-Mobileos elofizetesemben nekem benne van havonta 500 vagy 1000 sms, nem tudom pontosan, ha ezeket meghaladom akkor azt hiszem 15 forint kornyeken van egy uzenet.


A ceges elofizetesemrol sajnos nem tudok nyilatkozni, hal Istennek azt nem en fizetem.


Aki elofizeteses annak szerintem joval olcsobb (meg altalaban mar az elofizetesben benne van annyi sms amennyit lehetetlen elkuldeni), de anyukam peldaul feltolto kartyas (vodafone), es neki nagyon draga egy sms, 30-40 forint.

2012. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg most kaptam ajándékba a vodafonetól 1600percet 300smst és 500mb adatforgalmat :) egyébként olyan 30-40 ft között szokott lenne :)
2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
djuice, 30 forint
2012. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!