Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 ha nincs rajta net...

Iphone 4 ha nincs rajta net se wifi kapcsolat, attól még az ingyenes fb. -ot tudom rajta használni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
net nélkül?...tudsz kajálni kaja nélkül? rosszul tetted fel a kérdést...ha bekapcsolod az adatforgalmat, és a netstartot, igen, tudsz ingyen fb-zni, viszont szerintem nem kéne 5 perc, és lenne olyan alkalmazás, ami a háttérben adatforgalmat generál, pl lehúzod a notif centert, és az időjárás frissít...az meg azonnal veszi a pénzt. ne mondd már, hogy nincs 600 Ft-od havonta..én is kibírom, nekem is i4-em van, igaz szarra sem elég, de inkább, minthogy véletlenül levegyen többezret.
2012. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Elmagyaráznád nekem ezt a netet?
2012. szept. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!