Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 telefonnal hány...

Nokia 5230 telefonnal hány óra beszélgetés vehető fel a gyári hangrögzítő programmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Nokia 5230-as mobilom és előadáson szeretném használni a hangrögzítő funkcióját. A kérdésem az lenne ,hogy szerintetek ez a telefon képes arra ,hogy kb 7 max 8 órát rögzítsen normál minőségben? Az egyik oldalon azt olvastam,hogy maximum rögzítés 1 óra és a telefonban is ezt találom, de gyanús ,hogy 1 órás szeleteket tud venni maximum, mert akárhogy állítom a minőséget nem változik. Ti mit javasoltok? Esetleg kell bele egy nagyobb memkártya ? (most ha jól tudom 1 gigás)



#Nokia 5230 #Nokia hangrögzítő
2012. szept. 6. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
1 órát tud felvenni mindenből, videóból is, blokkosítva van. Az akksija nem tudom, mennyit bírna, nekem is ilyen telóm van, van, hogy 10 napig sem kell tölteni, pedig szoktam beszélni rajta, nagyon sokat bír. Szerintem 4-5 óra lenne a reális, jobban jársz egy diktafonnal.
2012. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!