Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz h az ICS alatt szaggatnak...

Igaz h az ICS alatt szaggatnak a játékok? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Nemsokára ismét androidos készülékvásárlás lesz és nehéz eldöntenem milyen telefont vegyek az olcsóbbak közül. A telenornál néztem ki a Sony Xperia tipot , meglepett h 2000-es havidíjjal egy ilyen telefont vehetnék , azonban halottam , hogy játékok szempontjából mivel az ICS alatt laggol, szaggat meg néha be is zárja a játékot és akik játékra akarják használni azoknak maradnia kell fenn a 2.3-asnak? Igaz ez?

Egyébként ti milyen telefont vennétek ilyen 2000ft havidijas körül? (Telenor , Vodafone)



2012. szept. 6. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az hogy laggol az ics alatt az csakis a mobil fajtájától függ ezt csak azért tudom mert az én mobilomon(samsung galaxy s3) semmi sem lankad pl a temple run az enyémen simán elmegy de az osztálytársam samsung galaxy minijén már laggol meg nekem simán futtatja nova3-at az övé el sem indítja.
2012. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így egyáltalán nem igaz.

Az hogy ICS vagy Ginger fut rajta ilyen szempontból teljesen mindegy

ha jó készüléked van akkor nem fognak szaggatni a játékok

ahogy nekem sem szaggat a SE Live-on mellesleg a rendszer is jobban optimalizált ami az üzemidőre is hatással van

az hogy néhány játék bezárodik rajta valóban igaz de szerintem inkább kompatibilitási hiba mint sem rendszerhiba. amúgy pedig a Google Play-ről folyamatosan érkeznek a frissítések az ilyen hibák kiküszöbölésére

2012. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!