Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s (esetleg 5) vagy...

IPhone 4s (esetleg 5) vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Ezek között vacilálok.Az iPhoneból várjam meg inkább az 5-öt és úgy döntsek vagy ne?

2012. szept. 7. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4s-nél a Galaxy S2 is jobb volt..
2012. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 reptoid ***** válasza:
Várd meg mindenképp az ötöst, az s3 jelenleg azért már jobb nála, de sokkal fiatalabb is. Amúgy az androidosok miért verik folyton a nyálukat, hogy mennyivel jobb az s3 a 4s-től, mikor sokkal újabb? Nem soká meg az ötösök fogják alázni az s3-okat. Kinek jó ez?
2012. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még a 4 is jobb a sgs 3 nál , persze ez személyes vélemény , én nem váltanék semmipénzért android ra , minden sokkal egyszerűbb, és folyamatosabb az iOS -en , van a családban androidos telefon (felső kategóriás) , de nekem végképp nem jön be .Szerintem 4s -t vegyél ha most kell választanod a 2 telefon közül, viszont ha van még egy kis időd azért várd meg az Új iPhone-t.


De amúgy én nem halgatnék a gyakorikérdésesekre :D túl sok az android ill. iOS/Apple fan és mégtöbb a sima Apple Hater.Én amikor választottam kipróbáltam mind a 2 platform közül a telefonokat és az iPhone sokkal jobban bejött , neked is ezt ajánlom.


És még 1 megjegyzés amit jó ha figyelembe veszel: Sokan említik a hátrányokhoz a Flash - hiányát , bár én nem látom ,hogy ez miért lenne hátrány ,csak a reklámok maradnak ki az internetről. Például a viasatplay-t(és sokminden mást is) is tudod nézni iPhone-ról , miközben azthiszem számítógépen ehez Flash-re van szükség.

2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Majd valszeg az lesz hogy megnyomkodom mindkettőt meg megvárom az 5-öst.
2012. szept. 7. 21:34
 15/16 kisvuk29 ***** válasza:
Az szép,hogy megvárod,de remélem tudod,hogy nem két nap mire elér hozzánk?
2012. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már mindegy:D Unokatesómmal ma megvettük az S3-at:D Azt mondta hogy fölösleges várni ha tetszik az S3 akkor azt vegyük meg.Persze nálam egy forint nem volt szal most 160-nal tartozok unokatesómnak.:D
2012. szept. 8. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!