Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál érdemes...

Melyik szolgáltatónál érdemes venni előfizetésre telefont, vagy Tabletet?

Figyelt kérdés
Úgy lenne jó, hogy 1 évig kell fizetni a készüléket.
2012. szept. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kéne megkeresni, mert egy árva szót sem írsz igényeidről.

Van Tablet 22-ért, meg 122-ért, kinek mi az igénye, meg a lehetősége. Ugyanígy telefon is.

Nem vagyok gondolatolvasó, úgy keresni valamit, hogy azt sem tudom mit, nehéz...

2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem az ár mindegy, de a jövőben megjelenő Note 2, vagy a Galaxy Tab 2 10.1-et néztem ki.

A T-mobile-nál drágának tűnik nagyon. A Note 2 majd 200ezer ft körül indul Októberben. Novemberben szeretnék készüléket venni.

Szóval, esélyes, hogy a Galaxy Note 2-t választom, csak a legolcsóbban szeretném előfizetéssel megvenni majd. Példának okáért ott az S3, ami ugyanúgy 200ezer forint körül indult, hogy legyen körülbelül mihez viszonyítani. Tudom, hogy 1 hónap alatt nem fog lemenni az ára, de hátha esik valamennyit.

2012. szept. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!