Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs készülékemet mien...

Iphone 3gs készülékemet mien mobilra cseréljem le? Mit ajánlanátok? ár mind1:D

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem kell nagy kijelző akkor iPhone 4S..ha kell akkor szeptember 21-től megvásárolható következ5 generációs iPhonet ajánlom...
2012. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is ezen gondolkoztam.2008 abn volt iphone 2gm utána 3g utána 3gs.a következő iphont szerdán mutatják be és elvileg 21.étöl kerül a boltok polcaira.de gondolom kmagyarországra nem most érkezik még be.de szerintem is csak iphone-t vezsek
2012. szept. 9. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

szerintem próbálj ki egy csúcsdroidot. one x-et ajánlanám például.



ha nem vagy nyitott rá, akkor feleslegesnek tartom a kérdés kiírását.

2012. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja vegyen one x-et.. azon legalább nem mennek a gameloftos játékok.. :D
2012. szept. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már miért ne mennének rajta? :D

Amúgy tény: Ha nem vagy nyitott az újra akkor a kérdés felesleges.


Mellesleg lenne benne logika mert megszoktad a készüléket, ha nincsenek vele komolyabb negatív élményeid kár váltani. Nekem a memóriakártya hiánya például egy nagyon negatív dolog. Ez miatt kerülöm a One X-et is. Az is zavar hogy a főképernyőn látom folyamatosan minden egyes telepített alkalmazásom, szépen sorba... amíg alig volt pár addig még ez elment. De ez neked lehet hogy olyan, mintha azt mondanám: Télen hideg van, nyáron pedig meleg.

2012. szept. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az android mien?ios nál jobb?pl a 4.0.nem afgy le stb?
2012. szept. 10. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

nálam még nem fagyott le egyszer sem, ellenben a régi iPhonomat ki tudtam akasztani de azóta kicsit moderálódott is a telefonhasználatom. Szóval nem vagyok a legjobb teszter már :)


Szerintem egyik kutya másik eb. Mind a kettőt az alkalmazások tartják "jól" és mind a kettőre van alkalmazás rendesen.

2012. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a Gameloft nem támogatja..

Az LG Optimus 4X-en sem mennek.. vagyis mennének, de csak warezzal tudod rátenni..

2012. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem jobb, vagy nemjobb, hanem más. amíg nem próbáltad ki az összeset addig pláne csak más, utána is max olyan van, hogy nekem ez jön be jobban.


imádom az androidot, mint oprendszert, még ha a kis x8-ammal nem is tudom kiaknázni :D egy s3on, one x-en imádnám.


ennek ellenére valószínű ki fogok próbálni egy belépő wp8-at. iossel is szemezgetnék, ha 100 körül lennének.

2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket:D samsung g s2 röl mi a véleményetek?
2012. szept. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!