Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek apple iphone 3gs...

Szerintetek apple iphone 3gs készülékemet mire cseréljem le? Ár mind1. csak uyganojan minőség legyen avgy jobb. soha az életben egyzsr nem fagyott be eg ymásodpercre sem. Valami ijesmi minőséget szeretnék.

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:17
 1/7 ncore83 válasza:
vard meg a köv iPhone-t, es tanulj meg irni. :)
2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Off. Valóban, egy kis helyesírás tanulás rád férne.


On. Attól függ mennyi pénzed van. Vagy megvárod az új iPhone-t, úgy is most fog kijönni valamikor ősszel, és a többi ára le fog menni és megveszed a 4S-t, vagy megveszed az új iPhone-t.


Az a gáz hogy ezt a befagyás mentességet és gördülékenységet jóformán csak az Apple cuccok tudják nyújtani. Így hát nagyon sok választásod nem lesz.

2012. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még 5 nap és bemutatják az új iPhone-t. Jövőhét szerda este 7.

Azt szerintem meg tudod várni. Aztán megnézheted, hogy az tetszik-e, meg megfelel-e neked.

2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
énis gondolkodtam rajta.ár nem számít.csak ijen jó elgyen a szoftvere.amugy az mikorra jön be magyarországra?
2012. szept. 7. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb: Bemutató + 3-4 hét
2012. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szürkeimportból szerintem már nem egész 1 hét után már lesznek..
2012. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 már-ral kevesebb, bocsi..:)
2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!