Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem eggy Samsung Galaxy...

Vettem eggy Samsung Galaxy Pocket mobiltelefont és ha veszek eggy vezeték nélküli routert hogy azt csak a lakáson bellül lehet e vagy bárhol lehet vele a wifit használni?

Figyelt kérdés

#vezetkn nélküli router #wifis telefonok
2012. szept. 10. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Bárhol, amíg hatótávolságon belül tartózkodik a telefon.

Persze a telefon más wifi hálózatokra is rá tud csatlakozni.

2012. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a vezeték nélküli router az nem olyan hogy bárhol lehet használni?
2012. szept. 10. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Bárhol használhatod. Két dolog kell a sikeres működéshez:

- 230V feszültség ahova router tápegységét be tudod dugni

- egy ethernet kábel amit a WAN csatlakozóba dugsz ( természetesen a kábel túlsó vége szintén olyan kütyübe csatlakozozn ami valahogy eléri az internetet.

2012. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De. Bárhol használhatod, WS-ben a fáskamrában a hálószobában, ahol biztosítva van az, hogy a routerbe be tudsz dugni vezetékes hálózati hozzáférést.

Tehát alapesetben bejön a vezetékes net a házba, ami onnantól érdekes, hogy van egy UTP kábeled (vagy közvetlenül ez jön be, vagy egy modemből jön ki, az most lényegtelen) ezt a kábelt bedugod a routerbe. Ami ezen jön net, azt a router szétszórja a vezeték nélküli eszközökre. Persze ezeknek az eszközöknek a hatótávolsága nem végtelen - sőt. Néhány vastagabb fal és már a 3. szobában nem lehet fogni a jelet.

2012. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor ez a vezeték nélküli routert csak othon lehet használni utcán nem ?
2012. szept. 10. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az utcára kiér a hatósugara akkor ott is használhatod. De ha a ház másik oldalán van, akkor a sok falon keresztül nem fog az utcára kijutni a jel.
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs hordozható router. Arra ott a telefon.
2012. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából van, de minek? Lehet kapni olyan kütyüt, ami akkuról megy, és belemegy a SIM kártya és ossza a netet, mint Kozsó a szeretet, nah de minek?
2012. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a közelbe, kb 600m-en belül akarod használni:


[link]


De szerintem teljesen felesleges.


Egyébként minden wifi routernek van egy hatótávolsága.

2012. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a hozzá szólásokat
2012. szept. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!