Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Htc one v, Htc...

Odon GT kérdése:

Melyik a jobb Htc one v, Htc Desire HD vagy Htc desire V?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni telefont de nem tudom melyiket.ezért segítséget szeretnék kérni!Köszönöm!még annyi Desire HD lehet 4.0 ra frissiteni és megerne a 8 mp kamera vagy a one v 5 mp?Fényképezni szeretnek és videózni is...
2012. szept. 10. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Desire HD - tapasztalatból mondom. Erre a telefonra nagyon jó a custom rom támogatás is (szeretnek rá írni) így kinn van a jelly bean rá is az XDA jóvoltából (persze nem hivatalos :D Fényképezni is messze jobb mint a másik kettő (de persze csodát ne várj tőle. Ha tényleg fotózni akarsz válaszd a pureviewes nokiák valamelyikét. A napokban próbáltuk és... hát igen. Van még hová fejlődnie nagyon a többi kamerás mobilnak :D)
2012. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi de lehet ics4.0 frissitést rárakni?és gyors?Mert azt írják a fórumokon hogy régi a szoftver vagy mi,de azért eltart még 1 2 évig nem?Amúgy most Xperia U-m van azt akkarom lecserelni mert a fényképezoje nagyon szar és a videónál a hang is azért szeretnek HTC-t mert az jobb tudom!
2012. szept. 10. 17:24
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy jelly bean az a frissites?nem értek hozzá annyira:-D
2012. szept. 10. 17:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Még annyi a HD nem öreg telo!?
2012. szept. 10. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

De igen az. Fotóban valóban jobb lesz mint az Xpeira U de nem fogsz látványos változást tapasztalni azért. Sajnos ez egy ilyen ló még mindig a Nokia gyártja a legjobb fotós telefonokat.


Nekem most egy HTC HD2-esem van Jellybeannal. Akadás nélkül viszi ez a majd 2 éves gép és a Desire HD ettől a telefontól jobb DE! Ez egy régi telefon valóban. Az Xperia U-d valószínűleg erősebb ha úgy nézed (ez egy új telefon a Desire HD egy régi).


Viszont a Desire HD is olyan mint a HD2. Ha értesz hozzá nagyon durván ott van a topon. Lásd a HD2-esem amin a jelly bean fut most teljesen probléma mentesen (bár ez csak egy tesztpéldánya még a rendszernek). Ehhez szeretni kell kicsit bütykölni rajta. Én szeretnék egy Desire HD-t de nem tudom neked mennyire ajánlhatom.


Nézz fel néha az XDA oldalaira. Megéri.

2012. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönom!!a segítseget!!
2012. szept. 10. 20:02
 7/10 A kérdező kommentje:
és a One v röl meg a Desire v röl mit gondolsz milyen? nem jobb mint a HD
2012. szept. 10. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Messze nem
2012. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem de azért csinál olyan képet mint a HTC wildfire s nem?Mert nekem ezelőtt egy olyan telom volt és azért akkarom hogy HTC legyen mert annak nagyon szép képeket csinált,szerintem lesz olyan hd is remélem...ha igen akkor szuper :-D ja és az nem hd s volt,..még annyi hogy videó csak a HD vagy a fotók is azok?Bocs hógy fárasztalak csak nem akkarok harmadszorrá is venni telot ami nem jó! köszönöm megértesedet.
2012. szept. 11. 11:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Mennyi be kerül egy ilyen telo újonnan vagy használtan? mind a kettő érdekel
2012. szept. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!