Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20 MB adaforgalommal naponta...

20 MB adaforgalommal naponta facebook?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont és mindig 20 mega adatforgalmat fogok hozzá kapni, azzal esetleg tudok napi szinten facebookozni?
2012. szept. 10. 15:19
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem, szinte kizárt. A 20 MB adatforgalom az gondolom havonta jár. Én nem szoktam nézni, hogy az otthoni gép mennyi adatforgalmat bonyolít egy netezéssel, de szerintem jóval többet még egy alkalommal is, nem hogy egész hónapra lebontva. (Egy nagyobb fénykép akár 1-2 MB is lehet pl.)
2012. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha esetleg böngészőben fogom nézegetni, képek nélkül?
2012. szept. 10. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
10 nap alatt 107MB-t vitt el a Facebook. (pedig nem lógok rajta egész nap)
2012. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elég !
2012. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az eddigi válaszokat!!! Akkor valószínűleg inkább maradok a csak Wi-finél, és ezt a 20 megát majd azért elhasználom.
2012. szept. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!