Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap, az új iPhone megjelené...

Holnap, az új iPhone megjelenésével jön az új frissítés is?

Figyelt kérdés

Ezt már végképp nem értem, itt van ez a cikk:

[link]


Akkor már megjelent az iOS 5 vagy holnap várható az új iPhone-nal egyidejűleg? Ami megjelent az a béta verzió ugye?



2012. szept. 11. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iOS5 régent kint van. iOS 6 a következő. Holnap kiderül hogy mikortól érhető el.

Ha figyelmesen elolvasod a cikket amit belinkeltél akkor rájössz hogy: beszeljukMac | 2011. október 12. @ 19:09

:)

2012. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg, az iOS 6-ra gondoltam :) Ezért nem találtam semmit...


És holnap akkor már lehet is frissíteni?

2012. szept. 11. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

IOS 6-ra nem fogsz tudni frissíteni, mivel az új iPhone képaránya 16:9 es lesz, így a rendszert is erre írják meg.

Ergo nem igazán lesz kompatibilis a régi programok, alkalmazások, vagy oldalt csíkokkal, ami meg milyen már!!!!

Illetve az új, IOS 6-ra szánt programok sem kompatibilisek a régi rendszerekkel.

Vagy jön itt is, mint az androidnál, hogy ugyanabból a programból lesz majd több verzió is, ami nyilván több munkát igényel a fejlesztők részéről!

Itt most valamit elveszít az apple, hiszen, eddig egy képernyőméretre kellett fejleszteni, most majd többre! Kezd el-androidosodni ezen a téren és lehet sokakat fog emiatt eltántorítani.

Lehet lesz a régi rendszerekre is valamiféle frissítés, de az nem teljes értékű IOS 6 lesz, az biztos. Úgy mint az IOS 5 esetében a Siri, amit az iPhone 4-től lefelé nem kaptak meg.

Szóval IOS 6 = iPhone 5

2012. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nem szoktam lehúzni embereket, de ekkora marhaságot mint az előttem szóló írt... Nem véletlen ad 39%ban elfogadható válaszokat.

Természetesen frissíthetsz majd iOS6 ra függetlenül attól hogy az új iPhonnak más lesz a képaránya. Ugyan már, komolyan gondolod hogy az Apple olyan baklövést követ el hogy visszavele nem kompatibilis az oprendszere? iPhone 3gs és annál újabb telefonokat frissíteni lehet majd iOS6 ra, persze nem minden fog működni rajta.

2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

haramadik: jó nagy butaságot írtál :)


3GS,4,4S fogja megkapni ...a 4S asszem mindent...


de az időpont engem is érdekelne.

2012. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 21, 210-250k
2012. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!