Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős telókra...

Érintőképernyős telókra milyen fólia lenne jó?

Figyelt kérdés
Mármint melyek azok a márkák, amik jók, jól lehet vele használni, mert szeretnék rakni az új telefonomra.
2012. szept. 11. 21:49
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
Bemész egy GSM üzletbe és megmondod milyen telóra szeretnél fóliát, ha nagyon új akkor lehet csak ilyen DIY lesz, és veszel. Én tuti ujjlenyomatmenteset vennék, az olyan mint a mostani monitorok felülete ilyen matt de semmit sem veszel belőle észre.
2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sony Xperia Go újnak számít? (Nyáron jelent meg). Mondjuk én csak így nézelődőbe voltma GSM-be, de nem láttam kirakva sehol fóliát, azt úgy lehet kérni, vagy ha nem láttam, akkor valszeg nincs is?
2012. szept. 11. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4S-em van és ahol lakom van olyan üzlet, ahol autókat is fóliáznak. Ott fóliáztattam le, volt is mintájuk, szinte az összes érintősre van. Kavicsfóliát raktak rá, előre hátulra. ujjlenyomatok sem látszódnak rajta+nem karcolódik még a fólia sem. Próbáld meg ilyen helyen. Kicsit drágább, mint egy GSM boltban, de tovább tart.
2012. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!