Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom lekérdezni az...

Hogyan tudom lekérdezni az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Eddig Domino kártyás voltam a T-Mobile-nál, de most váltottam a Like csomagra, amihez át kellett váltanom előfizetősre. Régen, Dominosként a *102# billentyűkombinációval érhettem el az aktuális egyenlegemet, viszont most csak annyit ír ki, hogy valami levásárolható egyenleg 0 ft. Szóval azt, hogy eddig ebben a hónapban mennyit beszéltem le, hol tudom lekérdezni?
2012. szept. 12. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szia! Meg tudod nézni a t-mobile oldalon.

Jobb oldalt felül van egy olyan rész, hogy My T-mobile. Oda be kell írnod a telefonszámod és a jelszavad. Jelszót a szolgáltatónak kellett megmondanod, amikor megkötöttétek a szerződést. Ha nem tudod, akkor be kell menned egy t-mobile üzletbe (személyesen) és kérned kell egy új jelszót.

Itt ingyen tudod figyelemmel követni a kb. egyenleged (nettóban)."

2012. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!