Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják hogy a htc...

Miért mondják hogy a htc rossz telefon?

Figyelt kérdés
ellene,mellette?
2012. szept. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
HTC mi? A HTC gyártja a legjobb csúcskategóriás telefont (One X). Viszont a Wildfire S egy kb 2 éve elavult hardver középkategóriás áron.
2012. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert a magyar csak a nokiát, iphone-t, samsungot ismeri, és azt hiszi a htc-ről, hogy valami kínai. lehet keveri a zte-vel. nem hozzáértők véleményével nem kell foglalkozni, a htc felettébb jó.
2012. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem régen volt htc-m (hero), ami akkor elég jónak számított és nem is volt vele bajom, szerettem nagyon. csak aztán nagyon ráuntam az androidra.
2012. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ellene? miért nem éri meg olyat venni??
2012. szept. 13. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt mond meg végre, hogy milyet?

[link]

Ez mind HTC, nyilván van amelyik jó van amelyik nem.

Az egyetlen általános negatívum ami eszembe jut a szar magyarországi szerviz.

2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

HTC... valahol olvastam a héten, hogy a tavalyi évhez képest 47%-al kevesebb pénzt kerestek.

Android piacon a Sony, Samsung, LG sokkal jobb telefonokat gyárt.

Windowshoz sem fűzhet sok reményt mert a Nokiának komoly szerződései vannak a Microsoft-al, tehát a Win8 sem viszi feljebb az eladási rátájukat.


Próbáltam már a telefont, nem rossz, de szerintem nem éri meg, inkább egy Sony telefon mellet döntöttem, ajánlom neked is.

2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Android piacon a Sony, Samsung, LG sokkal jobb telefonokat gyárt." Ez nagyon nagy hülyeség. Azért estek vissza az eladásai mert csak a felsőkategóriában gyárt telefonokat egész magas áron. Nem mindenki tud érte kiperkálni 200ezret, ezért esett vissza.
2012. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 kollégámnak is volt(Wildfire és Sensation) de mindkettőt vinni kellett gariba mert egyszer kikapcsoltak és se kép se hang. Ki kellett cserélni a belsejét.
2012. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A htc az egyik legjobb telefongyártó, talán csak a sony gyárt átlagosan jobb zelefonokat nála.
2012. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát én ha nem apple-t vennék akkor htc-t, semmi mást.
2012. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!