Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT S5230 telefonomon...

Vica226 kérdése:

Samsung GT S5230 telefonomon nem működik az érintőképernyő. Ha pl. a billentyűzeten megnyomom a 0-át akkor a telefon azt érzékeli hogy a 3-ast nyomtam meg. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Elcsúszott a kalibrációja. Beállítások között van lehetőség újra kalibrálni?
2012. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Szériahiba.
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát ,de aztán már a képernyő semelyik része sem működött. Elvittem a boltba ahol vettem még jótállás alatt van szóval elküldték javítóba.

Az egyik barátnőmnek is volt ilyen a telefonjával és ugyan iylen típusú mobilja volt szóval szerintem is szériahiba lehet!

2012. szept. 12. 16:37
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez történt... Van kalibrálás, csak nem tudok belépni a főmenübe, úgyhogy hiába van :D De én le is cserélem végre, borzalmas ez a mobil. Lefagy, újraindul, lassú, nem érzékeli a memokártyát... És most még ez.
2012. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ingyen megjavították és odaírták, h. szériahiba :) szóval mostmár minden rendben!
2012. szept. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!