Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos okostelefont...

Melyik androidos okostelefont vegyem meg? ( 30-45 ezer)

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy okostelefont mindenképpen androidosat. Sokat nem értek ehhez mer lány vagyok ugyhogy remélem segítetek. Tabletre is gondoltam erről is lehet véleményt mondani szintén 30-45 ezer közötti áron.

A telefont főként zenehallgatásra, netezésre, letöltésre, mindimális játékra, képekre, fényképezésre/ kamerázásra, FACEBOOK stb. Az is fontos lenne hogy divatos (lányos) legyen ait majd irigyelni fognak :D. Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. szept. 13. 15:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
inkább gyűjts még, 50-60 ezerért már kapsz használhatót
2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sony live with walkman.
2012. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy ilyen árban is alálok használhatót sok jó telefont is láttam de dönteni nem tudok ezért kérek egy kis segítséget. Melyik jó miben jobb melyik néz ki jól.
2012. szept. 13. 16:21
 4/24 anonim ***** válasza:
Már leírtam...
2012. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ja igen bocsi:Hát tudod a sonyk nekem nem tetszenek ha lehet mást. Lehet finnyás vagyok de sztem ronda.

Várom a további válaszokat is :D

2012. szept. 13. 16:28
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél gyenge telót, samsung néven cukormáz bevonattal ennyiért...
2012. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ennyiért a fenn említett Live with Walkmant kapod ami egy relatíve jól használható készülék. Viszont ezen az áron nem kapsz olyan készüléket ami kimondottan lányos (kivéve a már ősszar X8-at rózsaszín burkolattal), olyat meg pláne nem amit irigyelni fognak. Az nem ez a kategória. De olyat ne is akarj, úgyis csak ellopnák. Gyanítom iskolás vagy még.

Funkciókban viszont bőven jó a Live, ha hozzá tudsz jutni fehérben, még egész nőies is.

2012. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem csak Sony Live van ami ilyen olcsó és jó vannak más telefonok is vannak. Nem tehetek róla hogy nem tetszenek. ÉS normális válaszokat kérek. Köszi :P
2012. szept. 13. 16:35
 9/24 anonim ***** válasza:
Na sorold őket...
2012. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen iskolás vagyok 14 éves. A SE Live nem tetszik de gondoltam noki lumia 610-710-re htc wildfire s-re samsung galaxy s vagy ace ezekkel mi a helyzet?
2012. szept. 13. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!