Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem androidos okostelefont...

Ha nem androidos okostelefont szeretnék, de iPhone-ra nincs pénzem, a Nokia jó választás?

Figyelt kérdés
Melyik Nokiát ajánljátok?
2012. ápr. 7. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán, a Nokia még egy jó okostelefont se gyártott, és duplán túl vannak árazva. Spórolj még egy kicsit az ájfónra.
2012. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Előző:fogalmad sincs a Nokiakról.N8 az egyik legjobb Nokia!Másfél éve került piacra de még mindig támogatják szoftveresen.Nokiaból nem 30-40e Ft-osat kell venni.Ha minőséget és hosszú élettartamú telefont akarsz akkor arra 90 felett kell befektetni.Lehet kicsit drágábbak a Nokiak de a minőség ott van mögötte!
2012. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja igen,mert az iPhone nincs túlárazva,ugye???Előszőr gondolkodj mit irsz le!
2012. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ájfón is túl van árazva, de legalább hardver van alatta... Mit is nyújt a Nokia 90 ezer fölött? Nevetséges felbontást pentile-os amoled kijelzővel, alsókategóriába illő hardverrel fűszerezve. Én kihagynám...
2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de az E6-nak pl az ájfónoddal megegyező retina felbontása van.
2012. ápr. 7. 16:23
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor vegyél e6 ott xD szerintem is szarok a nokiák túl vannak árazva ráadásul szar os van benne szar hardverel.
2012. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs ájfónom, nem is lesz soha.

2. Az E6-nak esetleg a pixelsűrűsége lehet ugyanakkora, a felbontása már nehezen. De az alatt is csak olyan hardver van, mint 2 éve a belépő szintű telefonokban.


De ha úgyis Nokiát akarsz venni, akkor kár volt kiírni a kérdést. Az ilyet inkább titkolni kéne.

2012. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy E6 lesz :) köszi a segítséget!
2012. ápr. 7. 16:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Jolinar, megkérdehetem, neked milyen telefonod van? :)
2012. ápr. 7. 16:34
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes a kérdés! Attól függ, hogy milyen árkategóriában akarsz készüléket vásárolni! Iphone SOHA NE VEGYÉL! én azt ajánlom neked! Nekem volt még a 3as generációból! Egy nagy rakat sz*r! Sokszor még hálózatot se talált... A nokia nem rossz (bár csak azok amik nem symbanosak)...
2012. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!