Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mobiltelefont, de nem tudom melyik márkát és milyen rendszerűt érdemes venni. Androidos legyen vagy ne? Számomra fontos, hogy sok alkalmazást tudjak letölteni hozzá ingyen, valamint, hogy a lehető legjobb legyen az ár-érték arányt viszonyítva és legyen rajta wifi. Maximum 40-50 000 Ft-ot tudnék rá költeni. (Lehet használtan is...)

2012. szept. 14. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sony eriscon live with walkman,nekem ilyen van és tudja mindazt amit leírtál!android,csúcsszép hd-s kép,mp3 lejátszó,wifi,bővíthető és nagyon sok alkalmazással és témával felpakolható! :) szerintem szeretnéd,nézz utána
2012. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha sok alkalmazást akarsz akkor mindenképpen, Android. Szerintem a Samsung és a Sony készülékeket nézegesd.
2012. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért az Alcatel OT 995 a legjobb vétel.
2012. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Xperia ray, vagy alcatel ot-995.
2012. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 V.T.CS. válasza:

ot-995

de csak függetlenül, vagy várd meg az ics-t.

a telenoros-ról itt olvashatsz rémeket: [link]


én bízom az ics-ben, hogy sok gondra megoldás lesz.

2012. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Samsung Galaxy Ace:) Nekem ez van es imadom:D
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

A samsung galaxy ace-t én is néztem. Nem tudnál nekem segíteni, hogy a hasznaltgsm.hu-n a készülék keresőben melyik az? Mert olyan hogy galaxy ace nincs. :)

Írjatok még nyugodtan, mert még nem döntöttem el. Egyelőre csak nézelődöm.

2012. szept. 16. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Már párezerszer le lett írva, de úgy látom még mindig előkerül a probléma:

Galaxy Ace-t, Wildfire S-t, LG L5-öt ne vegyél! Mindegyik legalább kétszeresen túlárazott készülék 2 éve elavult hardverrel és megspékelve borzasztó kijelzővel.

Az, hogy valaki ilyet vett és nagyon örül neki, az nem ok rá, hogy te is feleslegesen kidobj egy zsák pénzt.

2012. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 V.T.CS. válasza:
annyira nem volt rossz az ace, amikor új volt.
2012. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Rensis!

Nem tudom, hogy a válaszoknál hol láttad, hogy ez le lett írva. Lehet, hogy elkelne egy szemüveg. Vagy talán nem ilyen hangnemben kéne fogalmazni.

Egyébként köszönöm a tanácsod, de leírhatnád milyet ajánlasz helyette.

2012. szept. 16. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!