Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben különbözik:az IPhone 64...

Miben különbözik:az IPhone 64 vagy 16GB-os?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra gondolok, hogy a tárhelyen kívül. Tud valamivel többet? Ja, és egyébként hol kaphatnék igazi Iphone-t, ami nem hamisított, és olcsóbb, mint a 64 GB-os??

2012. szept. 14. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak tárhelyben különböznek. A 16-os bárhol olcsóbb, mint a 64-es.
2012. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én t-mobile-os vagyok.. akár mennyiért tudnám havonta törleszteni? (legolcsóbban)
2012. szept. 14. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként miért éri meg az IPhone4S? Mondjatok már léccives meggyőző, illetve lebeszélő indokokat róla:) előre is köszi!
2012. szept. 14. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó akkor én mondok "lebeszélő érvet".


Drága... Én nem fogok okostelefonért 150+ pénzt kiadni azért, hogy naponta töltögessem. Van olcsóbb max 50ért amivel lehet netezni telefonálni és bír két napot ha nem nyomkodod egész nap. Ha meg egy napot is bír csak akkor is 50ezer volt nem 150... van különbség. Persze az iPhone egy remek telefon, de nem hiszem, hogy addig megvenném és nem csak azt bármilyen drága okostelefont amíg az aksi technológia nem fejlődne mert annak nem látom értelmét hogy töltőre rohangáljak vele.

2012. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MOST SEMMIKÉPPEN SE VEGYÉL!!!!!!!!


Szeptember 28 adikán megérkezik amgyarországra az iPhone 5.

Ugyanannyiba fog kerülni kb mint az előző. HD face time kamera. 8 megapixeles htapi kamera. Sokkal szebb (a fekete) , szerintem a fehér ocsmány lett.A piac legjobb telefonja lesz (szerintem) , bááár nemsokra rá kijön az új windows phone , ami nagy ugrás lesz ,azt pletykálják. Egy biztos én cserélek 5 re (iPhone 4 tulaj vagyok).És hidd el nagyonjó telefon az iPhone (az iOS miatt) , nagyonjó Op rendszer, szerintem sokkal jobb mint az android (a windows phone nek láttam a kezelőfelületét , nekem nagyon tetszett , de komolyabban nem próbálgattam a telefonok közül egyet sem, a Pc -s változat miatt féltem tőle , nemhogy annyira szörnyű lesz).


A lényeg , szerintem a legjobb OP rendszer az iOS , köztudottan a legstabilabb , legbiztonságosabb.Én nem fogok váltani mert megragadott a telefon.


Szerintem várd meg az 5 -öt és vegyél egy 16 gigásat.

2012. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én meg ha ennyit költök telefonra akkor nem iPhone-t veszek!

túlárazott!

inkább SGS3 vagy HOX

2012. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki!:) igazából ár függő:(( most sok dolog összejött, és jó lenne mégis megkapni. a családban tesóm ma kezdett neki a kosárnak(ingyenes) én pedig már egy éve táncolok(hip-hop) havonta 4000 ft+ 2 havonta verseny 10000ft körül:( + ECDL vizsga, amire nagy szükségem lesz. nagyon megszeretném kapni! remélem összejön:)

15/lány

2012. szept. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!