Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Android 4. 0-ra...

Hogyan lehet Android 4. 0-ra rootolni a Sony Ericcson Xperia mini pro telefonomat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, hiszen hivatalos is van rá.
2012. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy , hogy hivatalos ?
2012. okt. 4. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az első válaszoló nem gondolt arra, hogy a T-mobile b@szik az emberek fejére, és még mindig nem adta ki a frissítést. Mobilarena.hu fórumon, ha rákeresel Xperia mini prora, a topic vége felé találsz egy elég részletes leírást, ami alapján meg tudod csinálni (természetesen csak és kizárólag saját felelősségre).
2012. okt. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, ne haragudj, azt tényleg nem mondtam, illetve elfelejttem, hogy a T-Mobile tényleg nem akar kiadni frissítést..
2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A telefonom fügetlen , t mobilos kártya van benne.

az kihat valamire?

2012. okt. 5. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a PC Comp még nem ajánlotta fel a frisst, akkor úgy néz ki, igen, kihat :/

Egyébként, ha gondjaid vannak a legutóbbi rommal (pl gyors merülés, instabil wifi, térerő), akkor tudon ajánlani, hogy retszkírozz meg egy újratelepítést (sony update service), nekem az tette helyre.

2012. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mególdottam frisítettem néha kicsit akad
2012. okt. 7. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Most, pár nappal a frissítés után nem hagyhatom ki, hogy ne írjam ide: nem az ICS teszi az androidot! Nem kell feltétlenü a legfrissebb izé rá (mondom ezt én, aki akár múlt héten majdnem felrakta). Elég rá egy normális ROM, ami normálisan gazdálkodik az akkuval. SUS-sal nyomtam rá egy újratelepítést, két napot új kora óta egy kezemen megszámolom, hányszor bírt ki, akkor is nulla használat mellett, most szinte folyamatos zene, wifi/mobilnet(persze offolva, ha épp nem kellett), minden cafrang mellett is szombat óta ma délután kért először töltőt a kicsike.
2012. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!