Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon meg lehet csinálni,...

Androidon meg lehet csinálni, hogy egy fájlt (dokumentumot, képet) ikonban kitegyek a főképernyőre?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan? Mert én nem jöttem rá, pedig ez alapelvárás lenne szerintem.

2012. szept. 14. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

a kezdőképernyőn menj egy üres oldalra, vagy ahol mág van hely... tartsd lenyomva az ujjad a képernyőn, ki fognak jönni hogy widgetek, alkalmazásfelületek, mappa, háttérképek, témás parancsikonok.. ilyenek. - menj rá a parancsikonokra, és válaszd ki hogy mit szeretnél kitenni! :)

milyen telefonod van?

ha nem sikerült kitenni amit szerettél volna, írd meg és részletesebben segítek, de akkor kell a teló típusa :) (nekem Xperia Mini Pro)

2012. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

témás parancsikonok= *Témák, Parancsikonok.. :)

elírtam, bocsi

2012. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Widgetek, háttérképek mappák és gyorsgombok vannak csak a felsorolásban. Parancsikon (és témák) nincs.

Samsung galaxy ace. Köszi a választ egyébként, remélem lesz ötleted arra is, hogy nekem miért nincs a felsorolásban. :-)

2012. szept. 14. 21:16
 4/7 A kérdező kommentje:
a gyorgomboknál azt írja, hogy parancsikon kiválasztása. Néhány dolgok felsorol, alkalmazásokat. Nekem viszont a memóriakártyán lévő fájlt (.xls, .doc, .jpg) kellene kiraknom ikonban.
2012. szept. 14. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

azért nincs ilyened vagyis.. van ilyened csak máshogy van odaírva (mert neked is van olyan, hogy parancsikon) csak azért mert nem egyforma a telefonunk, - nekem olyan hogy rámegyek a parancsikonokra, ha kiakarok rakni például egy PDF Dokumentumot, akkor rámegyek a fájlkezelőmre a parancsikonokon belül, (nekem astro szerintem a legjobb) tehát rámegyek és azon belül kiválaszthatok bármit, amit szeretnék kitenni, ha például több mindent ki szeretnél tenni, hozz létre egy mappát, és abba húzogasd bele :)

tehát: Parancsikonok ---> Fájlkezelő ---> amit ki szeretnél tenni :)

írj ha valami nem érthető, addig segítek amíg meg nem lesz :D

2012. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A gyorsgomboknál azt írja, hogy parancsikon kiválasztása. Néhány dolgot felsorol, alkalmazásokat."

igen.. alkalmazás ott menj a fájlkezelődre, (ha nincs akkor marketről szedd le az astro nevű alkalmazást) ott menj bele, és ott lesz a memóriakártya

szólj ha nem sikerül

nem hagyok úgy senkit akinek válaszolok hogy nem megy neki :D

írj majd hogy sikerült/nem :D

2012. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült! :-) Total Commandert használok telefonon (is), és nem jöttem rá, hogy arra kell először rámenni. Köszi ;-)
2012. szept. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!